замовити

+38050-381-06-21
Viber, Telegram, WhatsApp


studioleon.net@gmail.com

с 9:00 до 19:00

25 років ми робимо Ваші будинки затишними та світлими!
Вікна та двері алюмінієві

Алюмінієві вікна та двері використовуються не тільки для житлових приміщень, а й у магазинах, супермаркетах, аптеках, лікарнях, офісах, на бензоколонках та школах.

Розсувні алюмінієві вікна широко застосовуються для виготовлення лоджій.

Алюмінієвий профіль ділиться на два типи – «теплий» з термоізолюючою вставкою застосовується при виготовленні віконних конструкцій для житлових та нежитлових приміщень з опаленням; «холодний» без термоізолюючої вставки застосовується для будівель без опалення та внутрішніх приміщень з опаленням.
 
Двері з алюмінієвого профілю зазвичай встановлюють у приміщеннях із великим потоком людей. Завдяки надійності та практичності двері з алюмінію користуються попитом у промисловому та житловому будівництві.
 
Вікна з алюмінієвого профілю прикрашають будинки та офіси, квартири та банки, школи та заводи. Вікна з алюмінію сьогодні не розкіш, а прикраса та захист квартир та будинків у містах та селах.
 
Алюмінієві розсувні двері в готелях, торгових центрах, супермаркетах встановлюються за допомогою автоматики DORMA, GEZE (Німеччина).
Алюмінієві вікна та двері виготовляємо з профілів ALUMIL (Греція), REYNAERS (Бельгія), SARAY (Туреччина), Україна..
Вікна та двері алюмінієві Вікна та двері алюмінієві Вікна та двері алюмінієві Вікна та двері алюмінієві Вікна та двері алюмінієві Вікна та двері алюмінієві